Causa Zdeňek Altner

Example of continuous violations of human rights in the European Union

Reakce na tiskovou konferenci CSSD

with 7 comments

CSSD nadale pokracuje ve verejnem vyhrozovani me jako svemu veriteli trestnimi oznamenimi, zalobami a stiznostmi advokatni komore. Prohlasuji, ze pod zadnym natlakem se nevzdam svych naroku z mandatni smlouvy a to z principialnich duvodu, nebot nikdo nesmi zneuzivat statni moc potlacovani prav jineho.

Proto jsem vyuzil moznosti reagovat na tiskovou konferenci CSSD jeste dnes ze zahranici prostrednictvim tohoto blogu videonahravkou meho vyjadreni k teto tiskove konferenci.

Advertisements

Written by JUDr. Zdenek Altner

28/07/2007 at 20:55

7 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. Pane Altnere, napiste neco o te kauze OSAN, kde jste tuneloval firmu tak zbytecnymi ukony, ze jste musel byt odvolan. Navic spojovani zadrzeni penez za vasi totalni neschopnost v roce 2000 s natlaky CSSD je od Vas ubohe a hloupe, kazdy si muze porovnat data.

  Martin

  30/07/2007 at 00:29

 2. Pane Altnere, pan Paroubek si asi mysli, ze je generalnim tajemnikem KSC, jen prechodne odstrcenym. Obdivuji Vasi statecnost a radim Vam, abyste se dobre rozhledl nez budete prechazet ulici.

  Josef

  30/07/2007 at 19:53

 3. Pane Altnere nenechte se odradit nicim a pokracujte opatrne dal v tom, jake kroky provadite k dosazeni sveho naroku a dodrzovani prava. Sleduji despoticke jednani pana Paroubka a CSSD jiz velmi dlouho (nejen ve vasi kauze – kauza Kinski apod.). Nejsem pravnik, ale uz davno neverim, ze ziji v pravnim statu. Takove mnozstvi dokumentu vysilanych v televizi a zverejnenych na internetu jsou toho dukazem. Soudni aparat v CR je ve velmi zalostnem stavu. To, ze si nekteri soudci pletou svoji nezavislost s prekrucovanim a porusovanim platnych zakonu je trestuhodne. Jen slepy by to nevidel. Myslim, ze nebojujete jen za sva prava, ale je to prospesne i pro ostatni slusne lidi.
  Vydrzte, nenechte se vyprovokovat a zachovejte klidnou mysl. Souhlasim s Vami a preji hodne stesti.

  Vaclav

  31/07/2007 at 00:09

 4. […] k memu pusobeni v konkurznim rizeni upadce OSAN o.p. v likvidaci Reaguji na dotaz pana Martina ze dne 30.7.2007 na moje pusobeni v konkurznim rizeni upadce OSAN o.p. v likvidaci pripojenou […]

 5. […] vyzvy ministru spravedlnosti CR k zabraneni korupcniho jednani Navazuji na videonahravku z 28.7.2007 a zverejnuji svoji vyzvu ministru spravedlnosti CR k ucineni primerenych kroku k zabraneni […]

 6. Vážený pane Altnere,
  s velkým napětím a zájmem sleduji veškeré mediální ataky vůči Vaší osobě, (jakož i Vaše domáhání se spravedlnosti), a jakkoli jsem seznámen jen s tím nemnohým, co prošlo našimi médii (a je dobře, že jste vytvořil i tuto internetovou platformu, kde může zaznít Váš necenzurovaný postoj jako vyvážení určité jednostranné interpretace, zvláště v určitých médiích), a jakkoli nejsem právník, myslím si, že je i tak evidentní, že se k Vám ČSSD chová hanebně, a že (kromě toho že je jejich jednání prostě neslušné a protiprávní) tím ukazuje na jejich skutečný postoj k právu (tedy nerudému), a dává tím bohužel i příklad JINÝM, co je – dle nich – jakoby (doufejme, že ve skutečnosti NENÍ, a že to nakonec dobře dopadne) možné, a tím nastavuje jakousi “laťku”, a precedens, kdy by snad – tudíž – měl i kterýkoli jiný DLUŽNÍK určovat KOLIK (a zda vůbec) svému věřiteli zaplatí, to vše za aplausu závistivých, bůhví čím vším ovlivněných lidí, což je prostě absolutně nepřijatelné…
  Velice Vám fandím, držím palec, a věřím, že to dobře dopadne…
  Miroslav Jonák

  Miroslav Jonák

  18/08/2007 at 19:13

 7. pane Altnere bojujte!
  na nic víc se netěším, než na den, kdy bude muset cssd rozprodávat veškerý majetek a schůzovat budou moci v tělocvičnách!!

  karel

  20/12/2007 at 21:45


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: